Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Říjen 2009


Sbééé Prosím Hláseček!!!

29. října 2009 v 0:19 | Jaru |  Blog,Já a TY
Ahojda Sbéénka, moc Prosím hlásněte mi na týhle adresce:Tadýýýýýý! Pro Jaru a Lukáše Hejlíka.Díky mocky..
Ráda Oplatim.Bud dneska(Ráno) nebo v Pátek vás moje zlatíčka objehnu...Děkuju


Avarty Harry Potter

29. října 2009 v 0:13 | Jaru |  Avarty


Zdroj:http://w.emma.w.sblog.cz/

Konec Zápisu!

29. října 2009 v 0:08 | Jaru |  Blog,Já a TY
Ahojda...Ták kontrolu jsem protáhla až do dneška protože jsem nestíhala.
Za Sbéčení od Miss.MušličQy

28. října 2009 v 23:27 | Jaru |  Moje Diplomky
Děkuju moc!Užasná fotenka!!!:D

Tereza Aster Vágnerová

22. října 2009 v 20:04 | Jaru |  Další životopisy-celebrit
Atelier 9, rok 2008
Od čtyř let hraje na klavír a má za sebou desítky koncertů, několik mezinárodních klavírních kurzů v Týně nad Vltavou a pravidelná každoroční vystoupení na Klavírním festivalu Zdeny Janžurové, na Festivalu nejmladších klavíristů a na Libeňském jaru mladých. Zúčastnila se také klavírních soutěží, kde se ji povedlo získat několik ocenění, např. v roce 1999 1.cena ve školním kole celostátní soutěže hry na klavír pořádané Hudební školou hlavního města Prahy, v roce 2000 1.cena v soutěži Karlovarská růžička,, v roce 2001 2.cena v soutěži Karlovarská růžička, v roce 2002 2.cena krajského kola ZUŠ, 1. cena v soutěži Hudební školy Taussigova PIANO 2004, a v roce 2005 jsem se v klavírní soutěži vypsané Ministerstvem kultury umístila ve své kategorii opět jako druhá v Praze.
Čtyři roky se věnovala klasickému tanci u sólisty baletu Národního divadla Jána Nemce. Moderní tanec dva roky studovala u profesorky Věry Veselé, hip-hop u mistra světa v tomto oboru Jána Bednára. Kromě toho se naučila i základy stepu u pana profesora J.Mimry.
Dalším jejím zájmem je herectví. Zúčastnila se několika hereckých workshopů na zámku v Hrubšicích. Měla možnost vyzkoušet si i filmové natáčení. Dostala menší roli v americkém koprodukčním velkofilmu Kletba bratří Grimů a malou roli v pohádce pro německou satelitní televizi.
Dva roky byla členkou dětského muzikálového souboru Vltavín u profesorky Drahomíry Vlachové. V deseti letech byla vybrána na základě konkurzu do muzikálu Les Misserables - Bídníci do role malé Cossettky.V tomto muzikálu júčinkovala dva roky. Tři roky hrála v představení Antonína Procházky Věrní abonenti vedle takových hereckých osobností jako je Václav Vydra a Jana Boušková.
V tomto roce se stala nejmladší členkou divadla Semafor, kde j hrála a zpívala v představeních Lysistrata, Tiše a ochotně a ve hře Sekta.
Nyní Terezka dokončila třetí ročník English College of Prague, kde veškerá výuka probíhá v angličtině. Na této škole ji bylo po předvedení pěveckého a klavírního umění uděleno mimořádné hudební stipendium.
Zpívat začala v devíti letech u profesorky pražské konzervatoře Lídy Nopové.
Pravidelnězpívala na koncertech jejích žáků v Salmovské kavárně. Se svým písničkovým repertoárem několikrát vystupovala na nejrůznějších veřejných akcích, např. na Look of Oasis City, na finálovém večeru Doteky módy v Prostějově, na akci Girl 2008 časopisu Bravo Girl! atd.
Spolu se svými sourozenci se zúčastnila televizního natáčení Zlatíček pro televizi Nova a natáčení pořadu Miroslava Donutila v pražské Lucerně, který vysílala Česká televize. V dětství natočila několik písniček na CD s Jiřím Suchým, Honzou Čenským a Petrem Rezkem.
Její první singl se třemi písničkami vydal Multisonic v únoru 2008.
V roce 2007 se zúčastnila celostátní pěvecké soutěže Czechtalent - Zlín 2007, kde se jí podařilo získat druhé místo. Terezy posledním úspěchem je umístění se v nejlepší osmičce mladých zpěváků v soutěži X - Factor v roce 2008.
V rámci programu kulturní výměny byla pro školní rok 2008/09 přijata na uměleckou akademii v Texasu ve Spojených státech amerických.
Ted získala jednu z hlavních rolí v muzikálu Děti Ráje.

Zápis!

19. října 2009 v 20:32 | Jaru |  Blog,Já a TY

Zapsali se!

rachel22
Lucča
kitička
kacuzna
milca98
Lenicka
Len!k
Charlie
Janča
Bauu
MisS HvĚzDííí


Díky část sbé má pozastaveno a zbytek sse zapíe do 25.10.09


Cibulák 2009

7. října 2009 v 18:46 | Jaru
Krásné vystoupení za sluného podzimního dne na náměstí.Na vystoupení přijelo hodně fanynek a A Já z Kámoškou jsem pro Pepu Připravila překvapení!
Pepa na této akci zazpíval tyto písničky :
Mám tajnej plán, Mně sílu dáš, Letní den, Kdo, ví kde je ta pláž, Bacha dej, Láska nebo přátelství, Čas je nám jen půjčený (Song of Joy), Vstáváš a Díky Vám. Pepa na této akci zaznamenal veliký úspěch a atmosféra byla úžasná!

Pepa Vágner: Sletěl z výšky a zlámal si ruku

7. října 2009 v 18:34 | Jaru

Josef Vágner (19) sletěl s "tažným drakem" ze šestimetrové výšky a ošklivě si polámal pravou ruku. "Dost to bolí. Ve vzduchu mě vzal boční vítr a já to neukormidloval," svěřil se Blesku Pepa.

Mladý Vágner se powerkitingu věnuje už dva roky, proto si teď zřejmě nedával dost dobrý pozor. A jeho zlomená ruka neznamená jen pár týdnů žít s nepříjemnou sádrou. V Draculovi hraje kněze, který drží těžký kříž, což se zlomeninou jen těžko půjde.
Navíc koncem října má s houslistou Jaroslavem Svěceným reprezentovat Česko na Dnech kultury a gastronomie ve filipínské Manile. "Ta ruka pro mě znamená opravdu velký problém. Lékaři mi ani nedokázali říct, kdy mi sádru budou moct sundat," zoufá si mladý zpěvák.


Selena Gomez

2. října 2009 v 23:56 | Jaru |  Herečky
Povolání: Herečka, zpěvačka, textařka
Věk: 17
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: Grand Prairie, Texas, USA
Znamení: Rak
Výška:
165 cm
Členka skupiny: Selena Gomez & The Scene

David Henrie

2. října 2009 v 23:50 | Jaru |  Herci

Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 11. 07. 1989
Místo narození: Los Angeles, Kalifornie, USA
Znamení: Rak
Výška:
179 cm


Kouzelníci z Waverly

2. října 2009 v 23:45 | Jaru |  Filmíky a Seriály
Alex Justin a Max se zdají byt zcela normální, ale pod jejich normální stránkou se skrývá jejich tajná stránka - všichni jsou kouzelníci ve výcviku! Můžou jejich pravomoce využívat na všechno. Ať už se jedná o mytí nádobí nebo při večeři, nebo dokonce dostat zpět na spoluslužebník sourozenci, bez ohledu na důvod, že to bude mít vždy následky k popukání.


Nečekaná Kontrola Sbéé//Smutná zpráva

2. října 2009 v 23:20 | Jaru |  Blog,Já a TY
Ták Běží to tu asï měsíc.Myslim že to docela de.
Blog má celkem dobrou náštěvnost.
Sbénka choděj.A Některý nestíhaj Jako já!

Ták Uděláme Kontrolku!Bude teda každý 3 měsíce což znamená že je kotrola do 15.října.

Ták a smutná zpráva je že z Blogem Mínim skončit prostě nestíhám!Uvidíme jak Dopadne kontrola!

OMLOUVÁM SE VŠEM SBÉ ŽE NEMOHU OBÍHAT!

Zrovna dneska jsem vás obíhala jen bez textu!Doufám že jsem ve všech kontrolách zapsaná:D
Ták ahuj Vaše Jaru