Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Duben 2009

Bravo Girls: Všechno nebo Nic

29. dubna 2009 v 18:36 | Jaru |  Filmíky a Seriály
Bravo Girls: Všechno nebo nic
Připravte se na ještě více zábavy, drzosti a vzrušení v téhle úplně nové komedii! Když se oblíbená Britney Allen (Hayden Panettiere) přestěhuje z nóbl čtvrti Pacific Vista do dělnické Crenshaw Heights, jako by se z roztleskávačského nebe rázem propadla do pekla. S novými spolužáky nevychází a s hlavní roztleskávačkou místního školního týmu Camille (Solange Knowles-Smith) se vyloženě nesnese. Ale pak v týmu získá místo a čeká ji prestižní souboj se svými bývalými kolegyněmi. Ty, které zvítězí, se zúčastní televizního natáčení s vycházející pěveckou hvězdou Rihannou. Jen jeden tým to dokáže a navždy se zapíše do historie roztleskávaček!

Lucka Borhyová

28. dubna 2009 v 20:59 | Jaru |  Další životopisy-celebrit
Lucie Borhyová

Povolání: moderátorka
Věk: 31
Datum narození: 16. 04. 1978
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: BeranLucie Borhyová se narodila 16.4.1978. Jejím největším úspěchem bylo když ve svých dvaceti letech začala moderovat Televizní noviny spolu s Reyem Korantengem. V roce 2007 se zůčastnila taneční soutěže Bailando kde tančila s Petrem Pikem.

Na Krétě kde fotila kalendář se seznámila s řeckým podnikatalem Niko Papadakisem. Svůj vztah se nejdříve pokoušeli tajit, ale na loňském vyhlášení TýTý poslala Nikovi láskyplný vzkaz v řečtině a bylo jasno. 11 prosince 2008 se jim narodil syn Lucas. V současné době je na mateřské dovolené.

V Televizních novinách za ní zaskakuje Michaela Ochotská. Lucie by se na obrazovku se vrátí 1.5.09 .

Lucka Borhyová se vrací od Pátku na televizní obrazovky

28. dubna 2009 v 20:43 | Jaru |  Rozhovory a Článečky
Blonďatá moderátorka Lucie Borhyová, maminka čtyřměsíčního Lucase, kterého má se svým řeckým přítelem, se po porodu vrací jako moderátorka Televizních novin na Novu. Diváci ji uvidí na obrazovce ve sváteční pátek 1. května v 19:30 hodin. Zprávami provede diváky i o víkendu.

Lucie Borhyová


Zobrazit galerii

Borhyová usedá do moderátorského křesla, s krátkou přestávkou věnovanou mateřským povinostem, již deset let. Pro moderování zpráv ji objevil tehdejší šéf Novy Vladimír Železný.
Borhyová bude moderovat s Reynoldsem Korantengem, který nyní uvádí Televizní noviny s Michaelou Ochotskou.
Mluvčí televize Nova Michaela Fričová se ke spekulacím nedokázala Novinkám vyjádřit. Podle webu televize ale u moderování zpráv zůstává i Ochotská.

Petr Bende Má Syna Matyase

28. dubna 2009 v 20:28 | Jaru |  Rozhovory a Článečky
Petr Bende se synem Matyasem (foto PetrBende.cz)

Novopečený tatínek Petr Bende (30) se ukázal poprvé světu se svým synkem Matyasem! Toho zpěvákova manželka Zuzana porodila minulé pondělí v ostravské porodnici."Bylo to super! Ten pocit, když jsem poprvé držel svého syna, je největší zážitek v mém životě," prozradil Super.cz šťastný otec nedlouho poté, co se šťastnou novinu dozvěděl. Manželé šli v pondělí na běžnou kontrolu, ale lékaři konstatovali, že si tam Zuzku raději nechají.

"Šlo to všechno strašně rychle, ale bylo to úžasné," řekl Petr.

Matyas Bende po narození vážil 3,05 kilogramu a měřil 49 centimetrů. Maminka i dítě jsou v pořádku a domů se odeberou koncem tohoto týdne.

Rocker, který soutěžil v hudebním klání SuperStar 2, si Zuzanu vzal loni v červenci. Romantický obřad proběhl na molu rybníka nedaleko Velehradu na Moravě, kde se pár před necelými třemi lety seznámil. (mr)

Diplomek č. 41

28. dubna 2009 v 20:25 | Jaru

Petr Bende

28. dubna 2009 v 19:01 | Jaru |  Další životopisy-celebrit
Petr Bende

Povolání: Zpěv
Věk: 31
Datum narození: 8. 08. 1977
Místo narození: Ivančice, Československo
Znamení: Lev
Člen skupiny: Petr Bende & Band


V pěti letech, kdy od svých rodičů dostal svoji první bicí soupravu, se začala rodit hudební kariéra kluka z malé moravské vesničky Újezd u Rosic Petra Bende. Otec Petra Jano je profesionální muzikant, s různými kapelami projel celou Evropu a tato skutečnost byla určitě velkým podnětem pro nasměrování Petrova budoucího života a jeho hudební kariéry.

Petr absolvoval osm ročníků ZUŠ ve Velké Bíteši, obor klavír, hudební teorie a orchestrální hra. Navštěvoval také soukromé hodiny hry na bicí nástroje u profesora Pavla Šumpíka v Brně. K těmto nástrojům, které začal Petr postupně zvládat přibyla ještě kytara a foukací harmonika.

Mladý muzikant začal svoji profesní dráhu ve třinácti letech úspěchem v konkurzu na místo bubeníka ve skupině Svěrák 3. S touto kapelou a později také se skupinami Extáze a především Carmen na postu bubeníka a zpěváka absolvoval stovky vystoupení. Souběžně s těmito vystoupeními věnoval velkou pozornost a mnoho času svému projektu, kapele Petr Bende band, se kterou prezentoval vlastní skladby a objížděl malé festivaly a soutěže.

Z mladého muzikanta se stal skladatel, textař, multiinstrumentalista, zkrátka člověk, který propadl hudbě, podřídil jí vše a začal bojovat o své místo na slunci. Na své cestě k posluchačům a k veřejnosti prošel v roce 1996 vítězstvím v soutěži Zlín talent v kategorii zpěvák. V roce 1997 působil jako stage technik na tour Janka Ledeckého "Na křídlech peagasů", kde připravoval kytary a bicí. Byl také finalistou Mladé písně Jihlava 2000, finalistou Porty 1900 - 2000, účastníkem Zahrady 1999 - 2000 a v roce 2002 zvítězil v soutěži hudebních skupin Mohelnice. Se svojí původní skupinou a s kamarády Radkem Jelínkem, Pavlem Schützem, Milošem Bazalou a Karlem Nováčkem vystupoval na mnoha hudebních festivalech, samostatných koncertech, v klubech a jako předkapela skupiny Kamelot, s novým složením skupiny později jako předkapela skupin Fleret, No Name a Čechomor. Mnoho vystoupení také absolvoval na charitativních akcích, v barech, a také na párty svých přátel. Od roku 1998 pořádá své autorské vánoční koncerty "Hvězda". V roce 2003 ho na vystoupeních začal doprovázet jeho nynější band složený z výborných muzikantů a tak Borkovi Nedorostovi - klávesové nástroje, vokál, Daliboru Dunovskému - basová kytara, Pavlovi Břízovi - bicí, Karlovi Nováčkovi - trumpeta, vokál a Danu Hlaďovi - kytara vděčí za silnou podporu na vystoupeních.

Petrova cesta po českých a slovenských nahrávacích studiích, která v květnu 2002 začala v bratislavském elánovském studiu Ebony, vlastně započala přípravu vydání jeho prvního alba. Do této doby si Petr všechny zvukové demo záznamy svých skladeb nahrával sám na svůj vícestopý magnetofon a v třebíčském studiu Skála. V Ebony si padl do oka s pozdějším "slovenským producentem roku 2003" a producentem No Name Jurajem Kupcem a ten mu umožnil nahrávání několika skladeb s předními slovenskými muzikanty Marcelem Buntajem, Martinem Gašparem a Jurajem Tatarem.

Skvělou zkušeností pro Petra byla také spolupráce se Zdeňkem Charliem Blažkem a Lubomírem Chmelařem v pražském studiu Music Box při úpravě dalších skladeb.

Po velice kladném ohlasu hudebních dramaturgů na rádiomeetingu ve Vleticích v roce 2002, kdy se skladba Chvíle dostala v konkurenci českých i zahraničních zavedených interpretů a skupin mezi nejlépe hodnocené skladby, bylo pro Petra smutným překvapením, že ani tentokrát mu nebyla dána možnost jednat o vydání jeho skladeb na autorské CD. Do některých českých rádií se však dostává skladba Chvíle a o rok později skladba Ty a já, stále však bez potřebné podpory hudebního vydavatelství.

Petr i přes svoji nedočkavost, nabídky a mnoho těžkostí, zůstal věrný radám zkušených lidí z hudební branže nic neuspěchat, pracovat na sobě a vše podřídit kvalitě a pocitu mít dobré skladby a později vydat desku za kterou si bude stát.

Na české hudební scéně se tak stále častěji objevuje jméno Petr Bende a s ním interpret intenzivně prožívající svět na pokraji hudebního showbussinesu se všemi klady i zápory. Se svojí nelehkou cestou prosazování vlastní tvorby, na svůj nízký věk bohatou hudební historií, všestranným umem, ale také hudebním štěstím, stále větším zázemím u svých fanoušků a hudební veřejnosti, je v této době o to více zajímavým protikladem mezi novými interprety na poli našeho hudebního světa. A jelikož je jeho původ česko - slovenský (matka Češka, otec Bratislavan) a je mu blízké i hudební dění u našich východních sousedů, snaží se Petr budovat hudební kontakty i na Slovensku!

Možnost hrát jako host na letním tour 2004 před skupinou Čechomor a koncertováním své kapely na podzimním tour slovenských No Name je pro Petra Bende dalším zviditelněním! Naprostou většinu koncertů a vystoupení za tímto účelem stále Petr se svojí kapelou absolvují bez honorářů. Stále větší časové problémy ho ale i přes nedobrou finanční situaci donutily již před rokem odejít z pracovního místa obchodního zástupce. Tuto práci měl Petr velice rád, muzika ale i přes všechna existenční rizika nakonec zvítězila.

Známostí a skutečným průlomem Petra Bende do českého hudebního dění je v červnu 2005 stříbrná pozice v soutěži Česko hledá SuperStar! Tomuto obrovskému úspěchu a potvrzení několikaleté práce, úsilí a víry předcházelo osm nezapomenutelných měsíců v soutěži. 17. listopadu 2004 se postavil s dalšími 8357 uchazeči na startovní dráhu nekonečného maratonu soutěže. Stěžejním a osudovým dnem se pro Petra stalo semifinále a skladba Angels od Robbieho Williemse, se kterou postoupil mezi dvanáct nejlepších. Finálový den 12. června 2005 a stříbrná pozice v soutěži je pro Petra velkým bonusem.

Do historie hudební kariéry Petra Bende se tak mohly zapsali dva výjimečné koncerty, uspořádané jako poděkování Petra všem lidem, kteří ho v soutěži SuperStar podporovali. 29. června 2005 přišlo na Karlovo náměstí do Třebíče neuvěřitelných 10 000 Petrových příznivců a 6. července poté v jeho rodném Újezdu u Rosic zahrál Petr se svojí skupinou pro téměř 4 000 lidí.

O prázdninách 2005 bylo dokončeno pečlivě a dlouhodobě připravované debutové autorské album "pb" zpěváka, skladatele, textaře a multiinstrumentalisty, pohybující se pro českou scénu v novém pojetí pop rocku. Převážná část alba vznikla ve spolupráci s hudebním producentem Milanem Cimfe v nahrávacích studiích SONO RECORDS . Spolupráce s M.Cimfe, který se s P.Bende podílel i na aranžích, znamenala zásadní zlom u PB ve studiovém natáčení a zkušenostech v hudbě...

Debutové album Petra Bende vychšlo 7. listopadu 2005 u hudebního vydavatelství Sony BMG.

V prosinci 2005 se Petr stal Skokanem roku v anketě Zlatý Slavík 2005 skokem z 109. na 9. místo a v ten samý měsíc natočil spolu s islandským režisérem Hjalnárem Ejlnarsonem videoklip k písni Anděl perutí mách\\'. V lednu 2006 byl nominován jako jediný z 2. řady SuperStar na prestižní ocenění Anděl Allianz 2006 v kategoriích Objev roku a Videoklip.

Na jaře r.2006 objel 14 českých měst v rámci svého turné k debutovému albu "pb", které shledalo velký úspěch jak na koncertech tak v prodejnosti, za rok se ho prodalo více než 11000 kusů.
Za necelý rok 2006 má Petr Bende za sebou více než 180 koncertů.

Jeho druhá deska, která vznikala v průběhu uplynulého roku znovu pod dohledem Milana Cimfeho a společnosti Sony BMG, byla vydána 23.10. a pokřtěna 1.11. na vyprodaném koncertě v pražském Paláci Akropolis.
Deska s názvem "život ve vteřinách.cz" se shledává s úspěchem, jelikož se pohybovala kolem první dvacítky nejprodávanějších alb za měsíc listopad 2006.

Kolem poloviny listopadu 2006 bylo plánováno menší turné po městech v rámci filmu "Po hlavě do prdele", ke kterému měl Petr možnost složit tři skladby, jenž jsou zároveň na jeho novém albu: Vidím sebe vedle tebe, Co dáš to dostaneš, Samba s Karlíkem a v prosinci 2006 Petr objel Vánoční turné po českých městech (ve fotogalerii jsou přiloženy fotky ze Zbraslavského, Třebíčského a Pražského Vánočního recitálu)

Také 9.12.2006 si v anketě Zlatý slavík polepšil a vyhoupl se z 9. na krásné 5. místo po získání neuvěřitelných 13 132 hlasů a 31.12.2006 se účastnil nezapomenutelné novácké show Mejdan roku z Václaváku.na kterou přišlo přinejmenším tisíce diváků!

Jeho aktuální hity jsou nyní písně Zaklínám své moře, z které se Petr inspiroval k názvu svého nového CD a Vidím sebe vedle tebe, která je hlavní písní z filmu " Po hlavě do prdele ".

V únoru 2007 se Petr účastnil nejen jako host, ale také jako jeden z nominovaných na Ceny Óčko 2006 v kategorii zpěvák roku a videoklip roku.V obou kategoriích skončil na druhém místě.

V březnu 2007 byl nominován na Anděly Allianz 2006 za Český klip roku a Hudební osobnost roku, v těchto kategoriích sice nebyl úspěšný, ale jako jediný ze Superstar spolu s Anetou Langerovou dostal možnost bojovat o tato ocenění a to hned dva roky po sobě.

Natočil klipy ke svým dvěma aktuálním singlům Zaklínám své moře a Vidím sebe vedle tebe, které se velmi úspěšně umístili v čekých hitparádách jako je ESO,T-music nebo Adio hitparáda televize Óčko.

Nyní Petr za sebou má, ale také chystá spoustu festivalových a jiných koncertů na 2007(více o koncertech se dozvíte na www.petrbende.cz) ,a už teď má velmi nabitý kalendář!

Stále se zpěvák jménem Petr Bende pomalu, ale jistě sune na výslunní mezi naše české hvězdy, ale místo na výslunní má u mnohých jeho fanoušků již teď a k českým hvězdám zaručeně patří a patřit už stále bude.

Per Bende si zahraje i roli Hamleta ve slavné Shakespearově stejnojmenné hře!

2. června 2008 se oženil s přítelkyní Zuzanou Hanačíkovou.

Diplomek č.40

27. dubna 2009 v 22:07 | Jaru

Alexis Bledel

26. dubna 2009 v 21:07 | Jaru |  Herečky
Gilmorova děvčata
Alexis se narodila 16. září 1982 v Houstonu. V osmi letech ji rodiče přihlásili do místního divadla s nadějí, že jejich dcera takto překoná nesmělost. Zahrála si tedy v hrách Čaroděj ze země Oz, Naše město a Aladin. Po zkušenosti jako dětská modelka v nákupním centru se k ní při studiu na Lutheránské střední škole Svatého Marka dostala přihláška na konkurz místní modelingové agentury a ona ji ráda přijala. Udělala dobře. Větší společnosti si všimli jejího potenciálu a odstartovaly její kariéru. Cestovala po celé Americe, navštívila i Miláno a Tokio a stále dokazovala, že jako modelka se dokáže velmi dobře uplatnit. Po střední škole se přihlásila na NYU.

V roce 2000 se přihlásila do konkurzu na televizní seriál Gilmorova děvčata, režisér si ji ihned oblíbil. Kvůli natáčení se musela přestěhovat do Los Angeles a dát si pauzu s modelingem. Nejprve se cítila v cizím městě sama, ale pak poznala na natáčení Gilmorových děvčat Mila Ventimiglia, s kterým si ihned padla do oka nejen v seriálu. Jejich vztah jim vydržel tři roky, rozešli se v létě 2006.

Alexis stejně jako její postava Rory ráda čte, poslouchá hudbu, chodí do kina a tráví čas s rodinou, navíc ji baví fotografování. Zajímavostí je, že nesnáší kávu, a tak při natáčení pije černý čaj nebo Coca Colu.

My můžeme Alexis vidět i jinde než v Gilmorových děvčatech. Její filmová kariéra se stále rozrůstá...

Diplomek č.39

26. dubna 2009 v 21:05 | Jaru

Videjko- Gilmorky

26. dubna 2009 v 21:00 | Jaru |  Videa

Chad Michael Murray a Alexis BledelGilmorova Děvčata

26. dubna 2009 v 20:53 | Jaru |  Filmíky a Seriály
Gilmorova děvčata
Kdo by je neznal? Lorelai a Rory žijí v kouzelném městečku Stars Hollow. Mají smůlu, tam se nic neutají, natož komplikované vztahy se svými přáteli a milenci.

Rory nastoupila do nové školy Chilton. Ale Lorelai nemohla najednou splatit školné proto se obrátila na své rodiče s kterými ale moc nevychází vyhověli ji pod podmínkou že k nim budou každý pátek chodit na večeři. Rory se na škole ze začátku moc nedaří, má tam sokyni ménem Paris s kterou se později spřátelí. Ve Stars Hollow má Rory nápadníka jménem Dean.

Lorelai vede hotel nezávislost. Její nejlepší kamarádkou je Sukie šéfkuchařka v jejím hotela která se zamilovala do svého dodavatele zeleniny. Na Lorelai se láska také usmála. Njedříve měla románek s Roriným učitelem Medinou ale ted kouká po Lukovi, který vlastní restauraci kam každý den Rory s Lorelai chodí

.Gilmorova děvčata

Gilmorova děvčata


Gilmorova děvčata

Ahuj - zápis Sb

25. dubna 2009 v 21:14 | Jaru |  Blog,Já a TY
Ahuj chci vsem Svým Sbéééčkům který se ještě ezapsali at se zapíšou do 30.04.09....Jinak Je smažu A to by mě štvalo ......Tak ju Paaa

P.s. Díky těm co Se zapsali....

Pepa Vágner Láska nebo Přátelství a Mně Sílu Dáš

25. dubna 2009 v 12:32 | Jaru |  Videa
Láska nebo Přátelství!!!


Mně sílu dáš!!!


Josef Vágner 3.4.2009 na charitativním koncertě Hvězdy pod Špilberkem 2009 s písničkami Láska nebo Přátelství Mně sílu dáš .....

Zdroj:

Katka Janečková s se svým přítelem a Lukáš hejlík s Katkou Pospíšilovou na cenách Týtý

24. dubna 2009 v 16:10 | Jaru |  Rozhovory a Článečky
Představitelka primácké Ošklivky Katky, půvabná Kateřina Janečková, si užívala na předávání cen
TýTý docela soukromí. Ale jen do chvíle, než ji začala zpovídat reportérka pořadu TopStar magazín. V tu chvíli ji poznali v elegantních šatech a bez rovnátek i fotografové a Katka si tak užila pěkně dlouhé focení. Nakonec mediálnímu zájmu neušel ani její přítel, který skromně postával stranou. Podobně na to byl po celý večer i Katčin kolega ze seriálu Lukáš Hejlík. Ten si ještě před příchodem do divadla Karlín sundal brýle, a tak byl také téměř k nepoznání. Jelikož mu však dělala společnost krásná
Miss Kateřina Pospíšilová, jenž v ›Ošklivce‹ hraje jeho expřítelkni, byl pár po celý večer bedlivě sledován. Přenesl se snad jejich seriálový vztah i do soukromí? Tak to se můžeme jen dohadovat: Katka a Lukáš spolu sice strávili celý večer a dokonce odjeli jedním taxikem, ale po celou noc buďto hodně ovládali své city, anebo je pojí opravdu pouhé přátelství. To Kateřina Janečková se ke svému milému tulila a společně popíjeli jednoho lahváče za druhým.Katka se svým přítelem

Katka Janečková: Ošklivka s chlapem, lahváčem a bez rovnátek! (Lukáš Hejlík a Kateřina Pospíšilová)

Lukáš a Katka P. Láska nebo Přátelství !!!Já bych řekla že přátelství a co Vy..!!!

Katka Janečková: Ošklivka s chlapem, lahváčem a bez rovnátek! (Kateřina Janečková)
Hezu Photo Katka.....

Viola Ottová - článek a photka

24. dubna 2009 v 15:58 | Jaru |  Rozhovory a Článečky
Viola Ottová: Ukázala svoje sexy dlouhé nohy


Moderátorka a herečka Viola Ottová se snad v
právě ukončeném seriálu Ošklivka Katka také proměnila. Když se totiž objevila na party, která se konala u příležitosti otevření nového pražského music baru Jimmyz, nestačili se ostatní hosté divit. Z bývalé hlasatelky ve středním věku se totiž stala dlouhonohá sexy
blondýna.
Ale na party v restauraci Jimmyz se to sexy blondýnami jen hemžilo. Hlavní hvězdou večera byla totiž herečka Kateřina Brožová, která se stala kmotrou music baru. Objevila se také její kolegyně ze seriálu Pojišťovna štěstí Nikol Štíbrová a přišla i zpěvačka Kateřina Mátlová, která neváhala pózovat u luxusního
auta
. Finalistka novácké pěvecké soutěže
Martina Pártlová přišla poněkud podezřele v doprovodu svého soutěžního kolegy Jiřího Zonygy a mohla na něm oči nechat, i když se jí před music barem snažil svou motorkou
oslnit bývalý člen skupiny Lucie Michal Dvořák.

Zdroj:ihot.cz

Lukáš Hejlík a Katka Pospíšilová

23. dubna 2009 v 18:45 | Jaru |  Fotky a obrázky
Katka Janečková: Ošklivka s chlapem, lahváčem a bez rovnátek! (Lukáš Hejlík a Kateřina Pospíšilová)

V ošklivce jak všichni Víme si Zahráli Tomáše a Sonu...

Diplomek č. 38

22. dubna 2009 v 14:41 | Jaru

Lukáš Hejlík alias Tomáš Meduna

21. dubna 2009 v 21:27 | Jaru |  VideaZdroj: My Sb Ketlík a její Kanál je:

Fotka z Týtý Lukáš Hejlík a Katka Janečková

21. dubna 2009 v 20:17 | Jaru |  Fotky a obrázky
Tak nakonec i Lukáš Hejlík se objevil na předávání cen Týtý..Samodřejmě jako vždycky Nádhernej!!!Zdroj:Sb Ondra

Photky z Posledního Dílu Ošklivky Katky

21. dubna 2009 v 20:04 | Jaru |  Fotky Osklivka Katka
Zdroj:Sb Ondra a k jeho blogu Ikonka :