Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Březen 2009


Rozhovor !!!!!Michaela Horká: Musela jsem leccos překousnout

29. března 2009 v 11:19 | Jaru |  Rozhovory a Článečky„Jsem z divadelní rodiny, ale sama se stále jako herečka necítím. Hrát mě baví.“
"
Herečka Michaela Horká (22) v současnosti září jako Marcela Konečná v seriálu Ošklivka Katka. Na dosaženém úspěchu ale nelpí a kvůli studiu v zahraničí dává všanc svou slibně rozjetou kariéru.Jak se ti hraje v seriálu Ošklivka Katka?
Moc dobře. Byla to pro mě poměrně velká příležitost. Před kamerou jsem díky seriálové Marcele strávila dost času, a tak jsem se hodně naučila. Něco i zabolelo, něco jsem musela i překousnout, ale do konce jsme došli. Snad s hrdostí a s nadhledem, někdy větším, někdy menším. Jsem za ­tuhle příležitost moc vděčná. Bavilo mě hrát takovou roli, mnohdy jsem se hodně nasmála.

Koho ze svých hereckých kolegů ze seriálu máš nejraději?
Je těžký někoho jmenovat, protože v Ošklivce se sešla, myslím, extrémně dobrá parta. A taky jsme jako velká parta v podstatě stále byli. A musím říct, že jsem tam našla několik nových blízkých přátel. Jsem tomu moc ráda.

Neříkej, že mezi vámi nikdy nepanovala rivalita...
To je na tom asi to nejkrásnější. Za celou dobu se tam neobjevil snad jediný člověk, se kterým bych měla sebemenší problém. Samozřejmě že s někým si rozumíte víc a s někým míň, ale to je přirozené a troufám si říct, že rivalita zrovna v Ošklivce snad nikdy nedominovala.

Tvoje seriálová postava Marcela Konečná je vzdělaná a chytrá, tak mě napadá, jakou školu jsi vlastně vystudovala?
Marcela je chytrá? (smích) No, někdy to tak úplně nevypadalo. Ale samozřejmě rozumím otázce. Studovala jsem konzervatoř, kterou jsem nedokončila. Právě kvůli pracovním nabídkám, a hlavně protože mi škola nevyhovovala. Ale jinak se snažím stále se něčemu učit. A co se týče školy, teď odjedu do Ameriky studovat na nějakou dobu angličtinu a pak se uvidí, ničemu se nebráním.

Od kolika let se věnuješ herectví?
Jsem z divadelní rodiny, takže jsem to kolem sebe měla úplně odmalička. Divadlo jsem začala hrát v patnácti letech, když jsem se přestěhovala do Prahy, první zkušenost před kamerou mě potkala v osmnácti letech v seriálu Rodinná pouta. Ale stále se necítím jako herečka. (usmívá se) Hrát mě baví!

Co považuješ za svůj největší profesní úspěch?
Nechci si to dělit na úspěchy. To člověk stejně nikdy nemůže ze svého úhlu pohledu úplně objektivně posoudit. Samozřejmě až do chvíle, kdy doma máte Oscara či cenu Grammy. (smích) Snažím se považovat za úspěch všechno, do čeho se pustím. Nějakou dobu s tím žijete, něco se naučíte, něco vás zabolí, něco musíte překousnout, překonat se, ale dovedete to i do zdárného konce s hrdostí a pro mě moc důležitým nadhledem. Ale pochválit se a jít dál! To, co mě posunuje, je pro mě úspěch!

Kde všude kromě televize tě ještě můžeme vidět?
Teď momentálně vás bohužel musím zklamat, protože jak už jsem řekla, pojedu do zahraničí, konkrétně do Ameriky, takže tady nemám žádné nové pracovní závazky. Teď aktuálně mě můžete vidět snad jen v posledních pár dílech seriálu Ošklivka Katka.

Tvoje seriálová Marcela se pohybuje v prostředí módy a luxusu, jak jsi na tom ty? Jakou nejdražší věc sis například koupila?
Nejdražší byl zatím asi notebook. U mě rozhodně žádné porsche či kožichy nečekejte. Plno lidí se tomu sice diví, ale já jsem prostě taková, nepotrpím si na luxus.

Točila jsi už někdy nahé scény?
Ve filmu ne, ale právě v seriálu Ošklivka Katka jsem pár scén odehrávajících se v posteli točila. Pravda, divák sice nic moc neviděl, ale pod peřinou mnohdy nebylo skoro nic. Což bylo docela vyčerpávající a já jakožto stydlivý člověk jsem to zvládala jen tak tak, ale naštěstí to dobře dopadlo. (usmívá se)

Když jsi stydlivá, co ty a sex? Prozradíš nám, kolik jsi měla mužů?

Sex? To je nějaké cizí slovo? (smích) A muži? No, pár jich bylo...

Jsi v současné době zadaná?
Jé, zadaná? Omlouvám se, ale nechtěla bych své soukromí příliš odkrývat. V tomhle jsem zásadová.

Aha, takže přítele máš. A svatbu neplánujete?
Svatbu plánuju. (smích) Ale samozřejmě do budoucna. Papír pro mě nikdy nebyl důležitý, ale myslím, že svatba je krásný obřad. Může být krásný.

Máš ráda děti? Kolik bys jich tak chtěla mít?

Děti mám strašně ráda! Děti bych si v životě odepřít nechtěla. Roli mámy považuju za jednu z nejtěžších a zároveň nejkrásnějších, co by mě v životě mohlo potkat, a přála bych si mít dvě děti. S tím pravým tátou.

Spolupracuješ s nějakou dobročinnou organizací?
Aktivně zatím ne. Zatím žádná taková příležitost nepřišla, ale do budoucna by mě i tento směr zajímal.

Neuvažovala jsi někdy o tom, že by ses věnovala modelingu?
Předpoklady pro něj máš, jsi krásná, štíhlá a vysoká - kolik vůbec měříš?

Myslím, že vypadám větší a štíhlejší, než jsem. (smích) Měřím 174 centimetrů. Modeling mě nikdy nelákal. Nabídky byly, i velmi zajímavé, ale tahle práce na plný úvazek by určitě nebyla pro mě. Hrozně ráda fotím a nějakou zajímavou přehlídku bych asi taky neodmítla, ale nejsem modelka.

Máš nádhernou postavu. Jak si ji udržuješ?
Děkuji. Ale nemyslím si, že bych byla nějak moc štíhlá. Jsem ženská a chci vypadat jako ženská. Ale pohyb obecně mi dělá moc dobře, takže cvičím, běhám, tancuju.

Jaký máš názor na plastické operace?
Neodsuzuju je, ale ani jim moc nefandím. Pokud mají opodstatnění, ať už ze zdravotního hlediska, či z hlediska sebevědomí člověka, rozumím tomu. Každému nám bylo dáno něco, ale ne všechno. Ale pořád si myslím, že každý je nejkrásnější přirozený. I když ta cesta k pochopení mnohdy není snadná.

Čili ty jsi žádný takový zákrok nepodstoupila?
Pamatuju si, že na škole mě pár lidí podezřívalo hned z několika plastických operací. (smích) Ale jsem celá pravá.

Takže jsi i přírodní blondýnka?

Ano, jsem a s veškerou hrdostí. Zesvětluju se, původně nejsem až tak světlá blondýna, ale jsem přírodní blond.

Co tvá rodina, prozradíš nám o ní něco?

Mám skvělou rodinu. Jsem sice typ, který potřebuje svůj čas a tak trochu svá tajemství, ale to nakonec více či méně potřebuje asi každý. Nic to na důležitosti rodiny pro mě nemění. Snažím se s rodinou stále trávit čas, jak to jde. I kdybych od nich byla zeměpisně vzdálená, důležité je, že jsou! Že se máme.

Máš nějaké sourozence?
Ano, mám. Vlastní sestru Haničku, tu znáte ze seriálu Velmi křehké vztahy jako Annu Peškovou. Takže je z branže. A ještě mám tři nevlastní sourozence. Dvě sestry, Naděnku a Sylvu, které jsou opravdu sestry - zdravotní, a bráchu Richarda, který podniká. Je nás, myslím, poměrně dost. A já jsem benjamínek.

Už ses zmínila, že nepocházíš z Prahy. Odkud tedy jsi?
Prahu mám opravdu moc ráda a pobývám tady už několik let, ale jsem Brňačka. (usmívá se)

Mimochodem, co říkáš na pražskou dopravu? Jezdíš po Praze autem? Dodržuješ dopravní předpisy?

Myslím si, že jezdit po Praze autem se ve většině případů nevyplatí. Chodím pěšky anebo cestuju městskou hromadnou dopravou. Ale auta obecně mám moc ráda. Těším se na svůj první džíp. A předpisy? Tak ty zatím nedodržuju, protože nemusím. Zatím se jen vozím. (usmívá se)

Máš z něčeho fobii?
Jo, mám. Z hlupáků! Nebo z těch, kteří se mnohdy jako hlupáci tváří.

Svěříš se nám na závěr s tím, jaké máš plány do budoucna?
Dalo by se říct, že velké. Baví mě poznávat, učit se a žít. Chci cestovat, pracovat na muzice, hrát a mít nablízku ty pravé lidi! Takové, kteří jsou praví pro mě.

Zdroj:Spy


Diplomek č.20 za Sb

28. března 2009 v 20:48 | Jaru

Prosim Hlasujte!!!!!

28. března 2009 v 12:05 | Jaru |  Blog,Já a TY

Ahojda lidi Chci Vas mocky pozžádat aby ste pro me Hlasovaly tady :http//cristiane.blog.cz/0903/sonbik predem mocis dekuju a davam diplomky tak se hlaste kdo pro me hlasnul a kolikatej to byl Hlasek napiste do komentu.Diky a PaaaaDiplomek č.18

27. března 2009 v 21:39 | JaruDiplomek č.17

27. března 2009 v 13:37 | Jaru

Diplomek c.16

26. března 2009 v 20:20 | Jaru

Ošklivka Katka 72.Díl-Přiznání

26. března 2009 v 17:12 | Jaru |  Ošklivka Katka


Zmláceného Tomáše odváží sanitka do nemocnice. Teď bude mít alespoň čas přemýšlet - třeba nad tím, jestli Marek svým spikleneckým našeptáváním nesleduje ve skutečnosti jen své vlastní zájmy. Nebo jak se chovat k Marcele. O čem ale bude Tomáš přemítat nejvíce, je jeho vztah ke Katce. Jak ji má přesvědčit o tom, že ji doopravdy miluje? To, co si Tomáš dlouho nechtěl připustit, totiž začíná být stále jasnější... Za Tomášem do nemocnice přichází Marcela, ale obvyklá vzrušená hádka se nekoná. Jejich vztah pomalu vyhasíná...
Zasedání správní rady se blíží a situace v KM STYLu se vyostřuje. Advokát Rozsíval tlačí na Mikyho, aby zveřejnil skutečné majetkové poměry ve firmě, tedy že majitelkou KM STYLu je Kateřina. Když u Mikyho neuspěje, vezme Rozsíval věci do vlastních rukou a vyhledá Daniela, aby ho o překvapivém faktu informoval. Daniel nevěří svým uším...
Katka už neunese tíhu situace a zavolá Tomášovu otci, Robertu Medunovi, aby mu vylíčila všechny peripetie, které s Tomášem zažívala při snaze zachránit KM STYL před krachem. Slibuje, že mu firmu vrátí. Poté jede po dlouhé době do práce, aby podala okamžitou výpověď. Když si jde sbalit věci do své kanceláře, narazí na Marka. Od něj se dozvídá šokující novinku: Tomáše přepadli, když jel hledat Katku domů, a teď leží pomlácený v nemocnici!
Kateřina spěchá za Tomášem do nemocnice a do KM STALu naopak přijíždí Robert Meduna, aby začal rázně napravovat chyby, které Tomáš udělal. Hned na úvod všechny překvapí oznámením, že majitelkou KM STYLu je Kateřina Bertoldová. Jediný, kdo v tu chvíli chápe, co se asi stalo, je Marek. Okamžitě jede za Kateřinou, aby jí otevřeně popsal všechny intriky, které na ni společně s Tomášem líčili...


Reklama na Katku 70.díl

26. března 2009 v 16:14 | Jaru |  Ošklivka Katka
Url na Youtube Reklama Katky :http://www.youtube.com/watch?v=cG5VWljiQDA

Diplomek c.15

25. března 2009 v 18:04 | Jaru

Diplomek Pro Coco-Shanie.El

24. března 2009 v 20:21 Soutěže a Diplomky FoR YoU
Moc se Ti omlouvam!!Dneska sem ti udelala jeden Narychlo ale zitra ti udelam poradnej a Luxusni fakt sorrac.

Diplomek č.14

24. března 2009 v 17:18 | Jarudiplomek pro moje SB

22. března 2009 v 19:47