Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Vojta Kotek

18. února 2009 v 17:32 |  Herci
http://img.blesk.cz/img/1/article/203496_.jpg

Povolání: Herec
Věk:21
Datum narození:8.1.1988
Místo narození:Praha
Znamení:Kozoroh

Patří k mladým hereckým talentům. Narodil se v roce 1988 v Praze, v divadělní rodině.Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. V současné době navštěvuješestileté dvojjazyčné gymnázium v Praze. Po gymnáziu by se chtěl věnovat filmové režii. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami, Pojišťovna štěstí, kde se objevil v roli Ondry.

Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únosdomů režiséra Ivana Pokorného a především role Rendyho ve filmu Snowbordáci(2004) Karla Janáka. V roce 2006 měl premiéru celovečení film Raftáci , kde si stejně jako ve Snowbordácích zahrál po boku Jiřího Mádla. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost (především jako český hlas čaroděje Harryho Pottera).

Vojta v současné době studuje Filmová akademie Miroslava Ondříčka v Písku. Naposledy hrál ve filmu O život, který měl nedávno premiéru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama