Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Pepa Vágner

20. února 2009 v 14:06 |  Další životopisy-celebrit

Narodil se v Praze 17. 7. 1990 ve znamení Raka. Studuje gymnázium English College. S hudbou začal už odmalička. Od pěti let začal chodit do sboru a na klavír. V osmi letech přešel na solový zpěv k profesorce Státní konzervatoře Praha k Lídě Nopové, která ho doporučila Karlovi Svobodovi pro roli malého Alberta do muzikálu Monte Cristo. Za tuto roli od něj dostal první symbolický honorář - čínský dolar. Později se zúčastnil pěti kolového konkurzu na roli Gavroche v Bídnících a povedlo se mu roli získat. Po účinkování v Miss Saigon mu nabídl producent Oldřich Lichtenberg a autor hudby Michal David angažmá v Kleopatře. Dostal roli Ptolemaia, bratra královny. Teď zpívá už v pátém muzikálu. V divadle Kalich hraje postavu kolportera v muzikálu Jack Rozparovač.

Souběžně s Jackem rád přijal nabídku pana Jiřího Suchého zahrát si v Semaforu. Společně s ním, s Jitkou Molavcovou a dalšími hraje a zpívá ve hře Pokušení svatého Antonína a sice roli mladého mnicha Hilariona, který se dostal na scestí.

Jeho první písnička, kterou jste mohli slyšet v našich rádiích a v televizi má název Mně sílu dáš. Je to irská balada s textem Eduarda Krečmara. Písnička se dostala do rotací mnoha rádií a slušně zabodovala na Českém rozhlase 1 - Radiožurnálu v hitparádě Česká dvanáctka. Písnička získala 12x první a několikrát druhé místo a tím i Platinovou Českou dvanáctku.

Pro Českou televizi zpíval písničku Mně sílu dáš zpíval v hudebním pořadu Vladimíra Hrona Abeceda hvězd. Společně se svými sourozenci a tátou Karlem Vágnerem coby Vágner Family byli hostmi pořadu Miroslava Donutila v Lucerně, který natáčela a vysílala také Česká televize. A do třetice se zúčastnil přímého přenosu udělování cen Zlatá hokejka v Karlových Varech, kde zpíval také Karel Gott, Petr Kolář a skupina Chinaski.

Pro mezinárodní charitativní hnutí Stonožka nazpíval česky i anglicky hymnu norského skladatele Arne Bendiksena Never Be Alone, česky s názvem Nezůstávej sám. Se svým minirecitálem navštívil několik "stonožkových" škol, v rubrice akce jsou vypsány další jeho vystoupení, např.na Blanických poutích a na dalších akcích pro děti i dospělé. Po prázdninách bude na ČT1 v pořadu Souboj hitů uvedena jeho další písnička, jde o remix známé písně Paula Anky Bim - bam. Od září začíná hrát v Divadle Broadway ve znovuobnoveném muzikálu Kleopatra.

Pro své příznivce a pořadatele muze nabídnout minirecitál v délce 40 minut.

Také má za sebou pár dabingů: Kniha džunglí 2, Lví král, Tarzan, Medvídek Pú a Peter Pan.

A ještě Vám prozradím jeho hobby je: power-kiting, lyžování, snowboarding, bruslení, horolezectví a tenis. Ve škole hraje s klukama "Pražskou klubovou fotbalovou ligu a když má příležitost, tak si rád zkusí i windsurfing.

V červnu 2007 vyšla na singlu další písnička Ten letní den.

V září 2007 dotočil svůj první videoklip k písničce Mně sílu dáš a ve studiu nahrál další nové písničky pro své první CD, které by mělo vyjít v roce 2008.

Velkou radost měl z nominace na Objev roku v Českém Slavíku Mattoni 2007. V přímém přenosu v prosinci 2007 se mu podařilo díky Našim hlasům tuto cenu získat, za což by Nám chtěl moc poděkovat .
Tuto cenu bere zároveň jako velkou vývu pro další práci

24.prosince 2007 zpíval v pořadu ČT 1 Na vlastních nohou uváděném Vojtou Kotkem, který se natáčel v Lucerně a byl určen dětem ze škol zapojených do charitativního hnutí Stonožka. Prezidentka Stonožky paní Běla Jensen mu nabídla nazpívat anglicky hymnu tohoto hnutí norského skladatele Arne Bendiksena Never Be Alone a také s ćeským textem Nezůstávej sám. Natočil jsem ji na jaře roku 2008 a stal se i tváří tohoto mezinárodního hnutí.

V prosinci dále účinkoval v dalším televizním pořadu ČT 1 Hřiště 7. Ukázky z obou pořadů najdete v rubrice Audio/Video.

3.března 2008 mu byla v Solidní nejistotě na udílení cen České 12 předána cena - Platinová Česká 12. Předávání cen uváděl moderátor pořadu Martin Hrdinka,zúčastnila se ho celá řada našich zpěváků, např. Hana Zagorová, Marta Kubišová, Václav Neckář, Zbyněk Drda a další. Fotky z předávání cen jsou v jeho rubrice.

V dubnu 2008 se pro Českou televizi natočil remix známé písničky Paula Anky Bim-bam. Písnička byla odvysílána v pořadu Souboj hitů na podzim 2008.

Kromě práce ve studiu a natáčení nových písniček vystupuje v tomto roce se svým minirecitálem pro děti i dospělé na různých akcích, např. pro školy zapojené do hnutí Stonožka. Přehled jeho vystoupení najdete v rubrice Akce na úvodní stránce.

28.4.2008 jsem byl hostem pořadu "Včera neděle byla" v pražském Semaforu, který uváděla Jolana Smyczková a Václav Kopta. Zde zazpíval další své novinky, které vyjdou na mém albu např. převzatou písničku Robbieho Williamse She´s One.

31.5.2008 zpíval pro více než desetitisícový dav na velkém narozeninovém koncertu rádia Blaník v přírodním divadle na Konopišti.

V létě se zúčastnil mnoha Blanických poutí, v říjnu i několika drakiád, které pořadalo Rádio Blaník.

Od září pravidelně účinkuje ve znovuobnoveném muzikálu Kleopatra v Divadle Broadway.

28.9.2008 zazpíval v přímém přenosu České televize pro nadaci Paraple.

Ve spolupráci s Rádiem Blaník připravil 13. října koncert v Praze na Ovocném trhu. Děti ze stonožkových škol a škol Prahy měly možnost si nejdříve zasoutěžit o trička a o CD. Po sestavení rekordu Stonožky v počtu sestavení živých stonožek na koncertu zazpíval většinu písniček z mého alba. Doprovodila ho i taneční skupina pěti dívek z Říčan. Setkání stonožkových škol a dětí škol Prahy se uskutečnilo pod záštitou starosty Prahy 1 Ing. Petra Hejmy, který nás na začátku přišel všechny pozdravit.

Prezidentka hnutí paní Běla Gran Jensen mu předala dárek od norského skladatele hymny Stonožky Arne Bendiksena a společně s hercem Miroslavem Donutilem mu pokřtili CD Mně sílu dáš. Ke křtu byli pozvaní i další hosté, textař Eduard Krečmar, aranžér a skladatel Miroslav Vydlák, skladatel a zpěvák Zdeněk Style Hrubý, ale i bratr Jakub Vágner, mezinárodně uznávaný rybář. Na konci svého Be Alone.

Také v roce 2008 na Štědrý den zpíval v pořadu ČT 1 Na vlastních nohou uváděném Vojtou Kotkem, který se natáčel v Lucerně a byl určen dětem ze škol zapojených do charitativního hnutí Stonožka. Spolu s prezidentkou Stonožky paní Bělou Jensen jsme mj. zazpívali ve finále pořadu hymnu Never Be Alone - Nezůstávej sám.

V prosinci 2008 se také absolvoval řadu vánočních koncertů a v rádiích se začal hrát jeho vánoční singl Královna pustin.

Do konce roku 2008 proběhla celá řada dalších vystoupení, například s Vánoční show Petra Salavy pro děti, vystoupení pro další stonožkové školy po celé republice, jakož i hostování v zábavných hudebních programech. Zvlášť si cení publika v Lounech a Ledči nad Sázavou. Vidět jsme mohli také v pořadu Dobré ráno v české televizi.

A co je nového v roce 2009? Podívejte se na úvodní stránku do aktualit!


ZDROJ:http://www.josefvagner.cz

ZDROJ:josefvagner.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NATALKA NATALKA | 27. února 2009 v 20:34 | Reagovat

to je fakt supr lepsi blog sem nevidela

                                           NATY

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama