Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Ondra Ruml

19. února 2009 v 20:51 |  Další životopisy-celebrit

Povolání: Zpěvák, Finalista X-Faktoru
Věk: 27
Datum narození:21.08.1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou, Československo
Znamení: LevOndřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jablonci nad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velice muzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu. Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku. Oblíbená píseň Don't Worry Be Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Má dva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josef autolakýrník. Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyní Radkou, s kterou se potkal na konzervatoři a chodil jí zpívat romanticky pod okénko :)

S hrou na kytaru začal v 10 letech a začal navštěvovat soukromou hudební školu. O dva roky později se "zamiloval" do šestistrunného banja a začal chodit do školy hry na banjo v Jbc. Dále hrál v bluegrassové skupině "Modrotisk". Navštěvoval pražskou konzervatoř Jaroslava Ježka, zde také potkal nejlepšího učitele zpěvu, Vratislava Kadlece, který mu prý hodně pomohl. Do dneška bere inspraci z jazzového zpěváka George Majora. Jeden čas moderoval country pořad "Folkomotivy". Jeho první divadelní úspěch byl v muzikálu Daniela Landy "Tajemství" a dále ve španělské verzi Soukupovo ¨muzikálu "Johanka z Arku", kde ztvárnil archanděla Michaela, putovali s představením po Španělsku
a pro Ondřeje to bylo něco, jako krásný sen. Nehledě na "Modrotisk" patří také do kapely "Top Dream Company" Můžeme ho teké slyšet v projektu To Being. Nejvíce ho ale zatím proslavila účast v pěvecké soutěži X-Factor...Hraje v seriálu Zdivočelá země a také ve filmu Venkovský učitel.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama