Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Michaela Horká

4. února 2009 v 17:40 |  Ošklivka Katka

Míša,Olga a Michal-Foto

Povolání:Herečka
Věk: 22
Datum narození: 22.11.1986
Místo narození:Brno
Znamení: Štír


Narodila se 22. listopadu 1986 v Brně v rodině profesionálních herců a zpěváků operety Národního Divadla v Brně.

Dětství prožila střídavě s rodiči na zkouškách v divadle, hodinách krasobruslení a soukromých hodinách klavíru a zpěvu. Zúčastnila se také a vyhrála mnoho dětských pěveckých soutěží.

V roce 2001, ještě jako studentka základní školy, se Míša zúčastnila konkurzu na hlavní role pro muzikál Galileo Galilei od Janka Ledeckého, prošla všemi koly konkurzu a navzdory tomu,že producenti alternativu pro hlavní roli (Miu) nehledali, Míšu obsadily. Muzikál Galileo Galilei se úspěšně hrál 2 roky, v Praze a Bratislavě. Od této doby Míša nesestoupila z žebříčků hlavních ženských rolí. V městském divadle v Brně hraje v muzikálu "Zahrada Divů", postavu královny Ahinsi. A v divadle Kalich , v autorském muzikálu Daniela Landy se Míša postavou vrací do středověku.

Sestrou Michaely Horké je herečka Hana Holišová (Velmi křehké vztahy).
Na jaře 2008 dostala hlavni roli v serialu ošklivka Katka kde hraje jednu z ředitelek KM STYLU a snoubenku Tomaše Meduny (Lukáš Hejlík) a taky nejlepší kamnaradku Patricie Vytiskové(Olga Lounova).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koukaš na Ošklivku Katku???

Jo,Pravidelne. 75.6% (34)
Někdy 15.6% (7)
Ne 8.9% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama