Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Martin Pisařík

18. února 2009 v 17:41 |  Herci
http://mm.denik.cz/56/52/pisarik_martin_sip-300.jpg

Povolání: Herec,Zpěvák,Dabér
Věk: 29
Datum narození: 01.07.1979
Místo narození: Praha
Znamení: Rak

Martin Písařík započal svou hereckou kariéru dramatem Karla Kachyni - Městem chodí Mikuláš. Následovně působil především v divadle Radar (divadélko na Praze 7), kde byl nejen příležitostným hercem, ale také pohybovým pedagogem či autorem hudby. S divadelním souborem Ty-já-tr se Martin nerozloučil doposud a příležitostně účinkuje v pohádkách pro děti, se kterými cestuje nejen po dětských domovech.

V současné době má stálé angažmá v divadle ABC, kde zvládl role např. v inscenacích Frederick, Jak je důležité míti Filipa, Příliš počestná žena, Úžasná svatba, České Vánoce nebo Šakalí léta

.

Příležitostně hraje v divadle Ta Fantastika (Obraz Doriana Graye), ale také v divadle Kalich (muzikál Touha).

Od divadla se přemosťme také k filmovým a seriálovým rolím mladého herce.
Martina můžete vidět například v komediích Snowboarďáci a Ro(c)k podvraťáků, v dramatu Stříbrná vůně mrazu nebo v pohádce Probuzená skála. Pokud byste raději herce vídali "na pokračování", a to ve většinou současně běžících seriálech, nenechte si ujít Ordinaci v Růžové zahradě, případně seriál Bazén, který v minulosti vysílala TV Prima.

Martin Písařík ale neholduje pouze filmovým plátnům a divadelním prknům, je znám také jako hudebník. Se svou kapelou (kterou i založil) Bojkot Production zpívá a hraje na kytaru. Své nadání zúročuje i skládáním hudby a psaním textů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama