Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Jan Zadražil

18. února 2009 v 17:47 |  Herci
http://www.tydeniktelevize.cz/images/fotografie/Televize/2007/06/24/12-1.jpg

Povolání: Herec
Věk: 33
Datum narození: 5.11.1975
Místo narození: Rež u Prahy
Znamení: Štír

Jan Zadražil se narodil v Řeži u Prahy, je ženatý a má dvě děti. V Praze vystudoval Státní konzervatoř, stálé angažmá nemá - je na volné noze. Divadel, ve kterých hrál nebo hraje je nespočet, ale některé se pokusím vyjmenovat.

Takže divadla, kde působil: Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Na Vinohradech, F.X. Šaldy v Liberci, Pod Palmovkou, Jiřího Wolkera, U Hasičů, Středočeské divadlo v Kladně, Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích, Agentura Harlekýn.

A nyní divadla, ve kterých momentálně působí: Husa na provázku - slavná hra Balada pro banditu, hlavní role Nikola Šuhaj, Ta Fantastika - muzikály Láska je láska a Excalibur, Veselé skoky - Na Hlavu! a Ve stanici nelze, CD 2004 - Lékařem proti své vůli, Strašnické divadlo - soubor Divadlo Company.cz - Kosmická snídaně aneb Nebřenský, Golem, připravuje se Údolí včel od Vladimíra Kőrnera, kde bude hrát jednu z hlavních rolí, Divadlo V Řeznické - Zlomatka, Divadlo Na Fidlovačce - Malované na skle.

Nakonec něco z televize: z větších rolí je to např. pohádka - Drátařík aneb hruška moudrosti, detektivka - Nepodepsaný knoflík, seriál Rodinná pouta - třetí ředa - nyní Velmi křehké vztahy.
Také hraje v kapele Moje řeč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama