Nekráčej přede mnou, možná za tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.

| Zase Jedůůů =D =D |

Únor 2009

Mirek Šimůnek a Lukáš Hejlík :-D

28. února 2009 v 17:26 | Jarý |  Fotky a obrázky
Miroslav Šimůnek - sexy důstojník
Mirek šimunek

Lukáš Hejlík jako potulný rytíř

Lukáš Hejlík
Jsem tu pro Tebe!!!

21. února 2009 v 16:11 Básničky

Vždy, když ti bude smutno, budu zde pro tebe. Budu tvůj anděl. Budu tvůj paprsek naděje. Pokaždé ti podám ruku svou, která tě udrží na nohou. Kdekoliv na tom nezáleží, budu při tobě stát. Neobávej se přede mnou plakat, není to nic co bys skrývat měla. Mluv se mnou, povídej mi o tvých nejhlubších citech a přáních. Já vždy při tobě budu stát, vždy tě budu mít rád, dokud smrt nerozdělí nás...


Přítel

21. února 2009 v 16:04 Básničky

Přítel je ten, kdo ti podá sirku, Když zhasne poslední svíčka…

Přítel je ten, kdo slzám nastaví rameno A zraněnou duši slovy hýčká…

Přítel je ten, kdo ti podá ruku, ve chvíli, kdy není nic, co zvládáš…

Přítel je ten, kdo tě určitě chytí, Když do temna svých vzpomínek padáš.

Přítel je ten, kdo donutí osud, Aby se k tobě chvíli slušně choval…

Přítel je ten, kdo měl čas na to, Aby tě pod svá křídla schoval…

Přítel je ten, kdo vede tě tmou, I když sám nemá ponětí kudy…

Přítel je ten, co tě čapne a otočí, Přičemž dí: Fajn, a teď tudy…

Přítel je ten, o koho se opřeš, Když si vymění místa nebe a země …

Přítel je ten, kdo je na dva rozdělen- Půl duše v tobě a půlka ve mně.


Přátelství

21. února 2009 v 15:57 | Jaruška |  Básničky

Co je vlastně přátelství?

Proč bez něho radost není?

Je to vlastně partnerství, plné důvěry a pochopení.

Je málo těch pravých přátel, těch, co Ti vždy pomohou, když jsou sami v úzkých, když sami třeba nemohou.

Nevěř všem, věř jen takovým, kteří jsou Ti ochotni pomoci, věř je přátelům opravdovým, těm jenž pomohou i v nemoci.

Přátelství je součástí života, bez něj je člověk jenom sám, v přátelství je i láska a dobrota, jenž pocit štěstí dávají nám.

Až Tě jednou smutek přepadne a myšlenka, že Tě nikdo nemá rád, až Tě třeba i vzít si život napadne, tak pomůže Ti ten pravý kamarád.


Luky alias Tomáš!!!!:-D

20. února 2009 v 15:11 Fotky a obrázky
Je hezkej co????Mocky se mi libí!!!

Pepa Vágner-Fotky

20. února 2009 v 14:11 Fotky a obrázky
Na křtu jsem stejně jako ostatní kmotři zazpíval

Zdroj: Josefvagner.cz


Pepa Vágner

20. února 2009 v 14:06 Další životopisy-celebrit

Narodil se v Praze 17. 7. 1990 ve znamení Raka. Studuje gymnázium English College. S hudbou začal už odmalička. Od pěti let začal chodit do sboru a na klavír. V osmi letech přešel na solový zpěv k profesorce Státní konzervatoře Praha k Lídě Nopové, která ho doporučila Karlovi Svobodovi pro roli malého Alberta do muzikálu Monte Cristo. Za tuto roli od něj dostal první symbolický honorář - čínský dolar. Později se zúčastnil pěti kolového konkurzu na roli Gavroche v Bídnících a povedlo se mu roli získat. Po účinkování v Miss Saigon mu nabídl producent Oldřich Lichtenberg a autor hudby Michal David angažmá v Kleopatře. Dostal roli Ptolemaia, bratra královny. Teď zpívá už v pátém muzikálu. V divadle Kalich hraje postavu kolportera v muzikálu Jack Rozparovač.

Souběžně s Jackem rád přijal nabídku pana Jiřího Suchého zahrát si v Semaforu. Společně s ním, s Jitkou Molavcovou a dalšími hraje a zpívá ve hře Pokušení svatého Antonína a sice roli mladého mnicha Hilariona, který se dostal na scestí.

Jeho první písnička, kterou jste mohli slyšet v našich rádiích a v televizi má název Mně sílu dáš. Je to irská balada s textem Eduarda Krečmara. Písnička se dostala do rotací mnoha rádií a slušně zabodovala na Českém rozhlase 1 - Radiožurnálu v hitparádě Česká dvanáctka. Písnička získala 12x první a několikrát druhé místo a tím i Platinovou Českou dvanáctku.

Pro Českou televizi zpíval písničku Mně sílu dáš zpíval v hudebním pořadu Vladimíra Hrona Abeceda hvězd. Společně se svými sourozenci a tátou Karlem Vágnerem coby Vágner Family byli hostmi pořadu Miroslava Donutila v Lucerně, který natáčela a vysílala také Česká televize. A do třetice se zúčastnil přímého přenosu udělování cen Zlatá hokejka v Karlových Varech, kde zpíval také Karel Gott, Petr Kolář a skupina Chinaski.

Pro mezinárodní charitativní hnutí Stonožka nazpíval česky i anglicky hymnu norského skladatele Arne Bendiksena Never Be Alone, česky s názvem Nezůstávej sám. Se svým minirecitálem navštívil několik "stonožkových" škol, v rubrice akce jsou vypsány další jeho vystoupení, např.na Blanických poutích a na dalších akcích pro děti i dospělé. Po prázdninách bude na ČT1 v pořadu Souboj hitů uvedena jeho další písnička, jde o remix známé písně Paula Anky Bim - bam. Od září začíná hrát v Divadle Broadway ve znovuobnoveném muzikálu Kleopatra.

Pro své příznivce a pořadatele muze nabídnout minirecitál v délce 40 minut.

Také má za sebou pár dabingů: Kniha džunglí 2, Lví král, Tarzan, Medvídek Pú a Peter Pan.

A ještě Vám prozradím jeho hobby je: power-kiting, lyžování, snowboarding, bruslení, horolezectví a tenis. Ve škole hraje s klukama "Pražskou klubovou fotbalovou ligu a když má příležitost, tak si rád zkusí i windsurfing.

V červnu 2007 vyšla na singlu další písnička Ten letní den.

V září 2007 dotočil svůj první videoklip k písničce Mně sílu dáš a ve studiu nahrál další nové písničky pro své první CD, které by mělo vyjít v roce 2008.

Velkou radost měl z nominace na Objev roku v Českém Slavíku Mattoni 2007. V přímém přenosu v prosinci 2007 se mu podařilo díky Našim hlasům tuto cenu získat, za což by Nám chtěl moc poděkovat .
Tuto cenu bere zároveň jako velkou vývu pro další práci

24.prosince 2007 zpíval v pořadu ČT 1 Na vlastních nohou uváděném Vojtou Kotkem, který se natáčel v Lucerně a byl určen dětem ze škol zapojených do charitativního hnutí Stonožka. Prezidentka Stonožky paní Běla Jensen mu nabídla nazpívat anglicky hymnu tohoto hnutí norského skladatele Arne Bendiksena Never Be Alone a také s ćeským textem Nezůstávej sám. Natočil jsem ji na jaře roku 2008 a stal se i tváří tohoto mezinárodního hnutí.

V prosinci dále účinkoval v dalším televizním pořadu ČT 1 Hřiště 7. Ukázky z obou pořadů najdete v rubrice Audio/Video.

3.března 2008 mu byla v Solidní nejistotě na udílení cen České 12 předána cena - Platinová Česká 12. Předávání cen uváděl moderátor pořadu Martin Hrdinka,zúčastnila se ho celá řada našich zpěváků, např. Hana Zagorová, Marta Kubišová, Václav Neckář, Zbyněk Drda a další. Fotky z předávání cen jsou v jeho rubrice.

V dubnu 2008 se pro Českou televizi natočil remix známé písničky Paula Anky Bim-bam. Písnička byla odvysílána v pořadu Souboj hitů na podzim 2008.

Kromě práce ve studiu a natáčení nových písniček vystupuje v tomto roce se svým minirecitálem pro děti i dospělé na různých akcích, např. pro školy zapojené do hnutí Stonožka. Přehled jeho vystoupení najdete v rubrice Akce na úvodní stránce.

28.4.2008 jsem byl hostem pořadu "Včera neděle byla" v pražském Semaforu, který uváděla Jolana Smyczková a Václav Kopta. Zde zazpíval další své novinky, které vyjdou na mém albu např. převzatou písničku Robbieho Williamse She´s One.

31.5.2008 zpíval pro více než desetitisícový dav na velkém narozeninovém koncertu rádia Blaník v přírodním divadle na Konopišti.

V létě se zúčastnil mnoha Blanických poutí, v říjnu i několika drakiád, které pořadalo Rádio Blaník.

Od září pravidelně účinkuje ve znovuobnoveném muzikálu Kleopatra v Divadle Broadway.

28.9.2008 zazpíval v přímém přenosu České televize pro nadaci Paraple.

Ve spolupráci s Rádiem Blaník připravil 13. října koncert v Praze na Ovocném trhu. Děti ze stonožkových škol a škol Prahy měly možnost si nejdříve zasoutěžit o trička a o CD. Po sestavení rekordu Stonožky v počtu sestavení živých stonožek na koncertu zazpíval většinu písniček z mého alba. Doprovodila ho i taneční skupina pěti dívek z Říčan. Setkání stonožkových škol a dětí škol Prahy se uskutečnilo pod záštitou starosty Prahy 1 Ing. Petra Hejmy, který nás na začátku přišel všechny pozdravit.

Prezidentka hnutí paní Běla Gran Jensen mu předala dárek od norského skladatele hymny Stonožky Arne Bendiksena a společně s hercem Miroslavem Donutilem mu pokřtili CD Mně sílu dáš. Ke křtu byli pozvaní i další hosté, textař Eduard Krečmar, aranžér a skladatel Miroslav Vydlák, skladatel a zpěvák Zdeněk Style Hrubý, ale i bratr Jakub Vágner, mezinárodně uznávaný rybář. Na konci svého Be Alone.

Také v roce 2008 na Štědrý den zpíval v pořadu ČT 1 Na vlastních nohou uváděném Vojtou Kotkem, který se natáčel v Lucerně a byl určen dětem ze škol zapojených do charitativního hnutí Stonožka. Spolu s prezidentkou Stonožky paní Bělou Jensen jsme mj. zazpívali ve finále pořadu hymnu Never Be Alone - Nezůstávej sám.

V prosinci 2008 se také absolvoval řadu vánočních koncertů a v rádiích se začal hrát jeho vánoční singl Královna pustin.

Do konce roku 2008 proběhla celá řada dalších vystoupení, například s Vánoční show Petra Salavy pro děti, vystoupení pro další stonožkové školy po celé republice, jakož i hostování v zábavných hudebních programech. Zvlášť si cení publika v Lounech a Ledči nad Sázavou. Vidět jsme mohli také v pořadu Dobré ráno v české televizi.

A co je nového v roce 2009? Podívejte se na úvodní stránku do aktualit!


ZDROJ:http://www.josefvagner.cz

ZDROJ:josefvagner.cz


67.díl-Ošklivky Katky

20. února 2009 v 13:15 Ošklivka Katka

Sladké mámení

Milostný trojúhelník Marcela - Tomáš - Katka se začíná nebezpečně vychylovat. V hotelovém pokoji Tomáš vyzná Katce lásku a přesvědčuje ji o ryzosti svých citů. Katka po chvíli váhání Tomášovu lásku opětuje.

Druhý den Katka vůbec neví, jak se chovat - zda vůbec jít do práce a co říct Tomášovi. A také Marcele! Ani v KM STYLu ráno nezačíná dobře. Tradiční rozmíšky mezi ošklivkami a Patricií jdou dnes stranou. Přichází Marcela, která maskuje nezměrnou žárlivost vztekem: "Chce válku, má ji mít!" vyhrožuje na Tomášovu adresu. Ani Tomáš nemá příjemné ráno: připadá si jako syčák, který vodí Kateřinu za nos - a ona ho zatím skutečně miluje...

Na Katku čeká v práci velké překvapení. Ošklivky jí sdělují šokující novinu: Tomáš má novou milenku a strávil s ní uplynulou noc! O Katku se pokoušejí mrákoty. A vzápětí na ni udeří Marcela; chce vědět, kdo je ta ženská...


David Beckham

19. února 2009 v 21:42 Další životopisy-celebrit

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Jméno: David Robert Joseph Beckham

Narozený:2.května 1975 v Leytonstone v Anglii

Váha:72kg

Výška:180 cm

Číslo dresu:7

Pozice:středopolař

Přednosti:Geniální pravačka,přesné přímé kopy

Slabiny:Driblink.Mohl by hrá více tvrdě


Už jako školák representoval hrabství Essexu, měl zkušební lhůtu s Leyton Orient a navštěvoval Hotspurskou školu v Tottenhamu. Po zapsání do klubu Manchester United 8.července 1991, pomohl klubu gólem k výhře v FA Cupu mladistvých v květnu 1992. O několik měsíců později, 23.září 1992, uskutečnil svůj první týmový debut jako náhradník v Rumbelows Cupu. Nicméně si musel počkat dalších dva a půl roku, než uskutečnil svůj debut v lize. Během té doby získal medaili za druhé místo v FA Cupu mladistvých v roce 1993 (Manchester prohrál ve finále), ale rezervoval si medaili pro příští rok.

Také si zahrál 5 zápasů, když byl zapůjčený pro Preston North End, za který vstřelil dva góly proti klubu Lancashire. Svůj debut v Premiere League uskutečnil v domácím prostředí proti Leeds United 2. dubna 1995, ale až v sezóně 1995/96 byl usazen do prvního týmu. David hrál převážně v pravé středopolařské pozici, kterou mu vyklidil Andrei Kanchelskis. David hned začal ukazovat svou dovednost skvělého střelce gólů, včetně vítězství v semifinále FA Cupu nad Chelsea. Tato sezóna skončila vítězstvím Manchesteru.

David odstartoval novou sezónu 1996/97 skórováním jeho nejslavnějšího gólu ze středové čáry proti Wimbledonu v Selhurst Parku. Jeho skvělé výkony v této sezóně pomohly Manchesteru k zisku dalšího titulu v Preimere League a pomohly dosáhnout semifinále v poháru UEFA Champions League. Na osobní úrovni byl zvolen hráčem roku mladých a celkově druhým hráčem roku. Sezóna 1997/98 byla zklamáním pro Manchester, když v lize skončili za Arsenalem Londýn. Prohráli s Barnsley v FA Cupu a byli vyřazeni Monakem ve čtvrtfinále ligy mistrů. Útěchou pro Davida bylo, když jej vybrali do národního týmu Anglie, pro mistrovství světa. Mistrovství světa 1998 dávalo Beckhamovi smíšené pocity a později se říkalo, že to byl tak trochu přelom v jeho kariéře.

Poté co vynechal v základní sestavě první dva zápasy, při zápasu Anglie proti Kolumbii dal úžasný gól z přímého kopu, za což byl oslavován jako národní hrdina. Později však byl označen za darebáka, protože byl vyloučen za faul na Diega Simeone a Anglie byla vyřazena v druhém kole Argentinou. Byla to první červená karta v jeho kariéře. Někteří experti předpovídali, že jeho problémy na mistrovství světa mohou vést k vyloučení z národního týmu Anglie, ale on hodně zapracoval na napravení všech jeho chyb.

Svůj první zápas v lize v sezóně 1998/99 hrál proti Leicester City, kde velmi přispěl v obraně a zamezil vstřelení protivníkova gólu. V této sezóně Manchester opět získal FA Cup a Evropský pohár. V červenci 1999 se David oženil s Viktorii Adamsovou, bývalou členkou populární dívčí skupiny "Spice Girls". Sezóna 1999/2000 byla další úspěšnou v Davidově kariéře, navzdory jeho reklamního triku s novým účesem, který nebyl příliš v souladu s názorem trenéra Alexa Fergusona. David získal jeho čtvrtou medaili za prvenství v Premiere League a byl zvolen druhým nejlepším hráčem Evropy a světa. Rivaldo z Barcelony a Brazílie mu vyfoukl obě ceny. David také získal druhé místo osobností roku BBC. První cenu získal mistr světa v boxu Lennox Lewis.

Hlavní Beckhamův úspěch v sezóně 2000/01 byl především na mezinárodní scéně, přestože znovu získal titul v Premiereship za Manchester. Poprvé se stal kapitánem Anglického týmu v přátelském zápase proti Itálii. Pak si nechal kapitánskou pásku v přátelském zápase proti Španělsku a v kvalifikaci na mistrovství světa proti Albánii a Finsku, proti kterým vstřelil
důležitý gól na Anfield, domácím hřišti FC Liverpool.

Petr Lesák

19. února 2009 v 21:18 Další životopisy-celebrit
Petr Lesák


Povolání: Moderátor
Věk: 36
Datum narození:
17.2.1976
Místo narození: Kladno, Československo
Znamení: Vodnář

Třicetipěti letý moderátor dříve uváděl na ČT pořad Vypadáš skvěle nebo Jste to, co jíte. Dnes ho můžeme vidět téměř každý den na Primě v Pět proti pěti. V tomto pořadu vystřídal dne 28. 8. 2oo8 původního moderátora Petra Novotného.

"Být před kamerou je droga, ale já jsem si myslel, že už v ní nejedu. Když mě Prima pozvala na kamerové zkoušky, bral jsem to jako hru a nakonec to dopadlo takhle," řekl Petr Lesák časopisu Blesk.

Vzdělání:
absolvoval London School of Public Relations, Windsor Institut Sydney, studuje multimediální komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati

Kariéra:
moderátor na Evropě 2, Frekvenci 1, Rádiu Impuls

1994-99 Snídaně
s Novou

1999-2005 hlasatel ČT

Vašek Jelínek

19. února 2009 v 21:06 Další životopisy-celebrit

Lunetic

Povolání:zpěvák
Věk: 30
Datum narození: 12.07.1978
Místo narození: MOst
Znamení: Rak
Člen skupiny: Lunetic

Vašek Jelínek se narodil 12.července 1978. Vaškovo původní povolání bylo truhlář a žije stejně jako David Škach v Meziboří .Od osmi let chodil na karate,později na gymnastiku a tanec. Jeho tatínek je výpravčí, maminka pracuje v expedici vlaků do ciziny. Sestra se jmenuje Šárka. Má kaštanově hnědé vlasy, hnědé oči a měří 183 cm. Jednoho dne však potkal na diskotéce Aleše Lehkého, Davida Škacha a Martina Kociána se kterými založili skupinu Lunetic, která se však po několika letech rozpadla. Po rozpadu Luneticu zkoušel štěstí v muzikálu "Romeo a Julie" a dokonce vydal i solové album. Nyní občas někde vystupuje,ale hlavní jeho práce je v reklamní agentuře.

Martin Kocián

19. února 2009 v 21:03 Další životopisy-celebrit

Povolání: zpěvák

Věk: 32

Datum narození:06.10.1976

Místo narození: Most, Československo

Znamení: Váhy

Člen skupiny:Lunetic


Martin Kocián se narodil v Mostě ale většinu sveho dětství prožil v Litvínově. Žil jen s maminkou, bratrem a mladší sestrou Lindou která zemřela tragickou nehodou na Kanárských ostovech. Jeho tatínek emigroval do západního Německa když bylo Martinovi 7 let. Protože u Martina chyběla tvrdá otcovská ruka byl Martin velmi zlobivé dítě mel 12 dvojek z chování. Většinu svého dětství lital venku s dětmi, se kterými zapaloval pneumatiky, rozbíjel okna apod..

Když bylo Martinovy 19 let odstěhoval se od maminky a bydlel se svou přítelkyní. Dělal dřevorubce nekde poblíž Litvínova. V té době měl za svůj vzor americkou chlapeckou hudební skupinu New kids on the block. Když Martin viděl jak po nich ty holky šilý, rozhodl se, že chce být slavný a byl odhodlán pro to udělat vše.. Zajel za kamarádem Alešem Lehkým a z anglického slova lunatic (což znamená blázen) vytvořili název Lunetic Potom sehnali další dva blázny Davida a Vaška..

Začali zpívat anglicky, ale to se moc nechytlo tak si našli dobrého manažera a začala jejich dráha, fanynky po nich šílely, plné sály byly vyprodány, 250 000 cedeček bylo prodáno a Lunetic se stal nejúspěšnější skupinou národa. Tahle popularita začla cca v roce 1998 ale tak, jak rychle začla tak take rychle zkončila. Martin začal hodně chodit na párty a začal experimentovat s drogami, nejdřive s lehkýmy tzn: stymuliačními a potom si žačal píchat pervitin. To byl taky jeden z důvodů, proč se skupina Lunetic rozpadla.

Martin už nezvládal vystoupení a o skupinu už se vubec nezajimal a jeho závislost na pervitinu rostla.. Jednoho dne poprosil kamaráda aby ho odvezl do léčebny v Červeném dvoře, kde nastoupil okamžitou lečbu. V té době Martin strašně zhubnul ale po nějaké době se z drog vyléčil a rozhodl se začít žít nový život. 19.1.2005 odjel do Irského Dublinu, kde dělal číšníka v Rolys Bistru. Když se dostal ze všech problémů, vrátil se zpět do České republiky, kde v současnosti děla číšníka ve velmi prestižní resturaci Pálffy Palác. Martin rozjiždí sólovou rapovou dráhu pod přezdívkou Noggin. Držím mu palce aby vše dopadlo dobře a nespadnul opet na dno.

DJ Tiesto

19. února 2009 v 20:57 Další životopisy-celebrit
dj_tiesto-christmass
Povolání: DJ, producent, remixer

Věk: 40

Datum narození: 17.01.1969

Místo narození: Breda, Nizozemsko

Znamení: Kozoroh

DJ Tiesto se narodil 17. ledna 1969 v městě Breda v Holandsku. Jeho skutečné jméno je Tijs Verwest. S gramofony se seznámil velmi záhy - hrát začal ve 14ti letech. Ale trvalo mu poměrně dlouho než se výrazněji prosadil.

Začátky jeho opravdové kariéry lze vysledovat ve druhé polovině osmdesátých let. Zajímavé je, že zpočátku sklízel větší úspěchy v zahraničí (konkrétně v Norsku), než doma v Holandsku. Ale jeho čas měl teprve přijít. Tiësto se ovšem nespokojil jen s hraním, měl mnohem vyšší ambice a začal také komponovat vlastní hudbu. Nechal si proto postavit své studio, kde realizoval vlastní hudební nápady a kde také vznikaly jeho první nahrávky.

Tracky "Made by Tiësto" se začaly objevovat na různých kompilacích, ale s tím se Tiësto nespokojil se svým nejlepším přítelem založil dnes již známý a renomovaný label "Black Hole Records", kde také realizoval své první CD "Magik". To bylo úspěšné po celé Evropě. Brzy následoval druhý dík této kompilace, který se stal bez jakékoliv zvláštní reklamy nejprodávanější kompilací v Holandsku a v dalších zemích, např. v Izraeli a Skandinávii. Zatím poslední kompilace s tímto názvem, má pořadové číslo "7". Fakt, že jsou Tiëstovy cd tak žádaná, se přirozeně odrazil v zájmu promotérů. Tiëstova popularita vytrvale rostla. Proč je vlastně tak populární? Trance v jeho podání je nesmírně emotivní. Nad svižnými rytmy se klenou melodie, při kterých se vám tají dech. Častými nájezdy umí vygradovat atmosféru tak, jako snad žádný jiný dj. To všechno ještě umocňuje Tiëstova osobnost, síla a pozitivní energie, která vyzařuje nejen z muziky kterou hraje, ale i z něho samotného.

Posloucháte-li Tiësto, zapomenete na všechno kolem. Tiësto je také velmi uznávaným remixerem. Jeho remix Delerium''s Silence znamenal zcela jasný průlom na britských ostrovech, kde se deska držela několik týdnů v britské TOP 10. Byl to také první taneční track, který hrála v denních časech rádia v Severní Americe! Tiësto hrál už snad ve všech významných klubech po celém světě. Letos v létě jej můžete například několikrát slyšet na Ibize ve slavném klubu Amnesia. Na jeho "djské mapě" je už jen málo bílých míst.

Hrál snad se všemi významnými světovými hvězdami. Jen namátkou: Paul Oakenfold, Sasha, Eric Morillo, Danny Tenaglia a Carl Cox. Dosavadním vyvrcholením kariéry je bezesporu skutečnost, že byl zvolen nejlepším dj na světě v anketě prestižního časopisu DJ Magazine Top 100 DJ''s. Ve Spojených státech byl vyhlášen za nejlepšího zahraničního dj a také uspořádal koncert na fotbalovém stadionu Gelredome v holandském Arnhemu pro 25 000 lidí. Ve stejnou dobu mu vyšlo zbrusu nové CD.

Ondra Ruml

19. února 2009 v 20:51 Další životopisy-celebrit

Povolání: Zpěvák, Finalista X-Faktoru
Věk: 27
Datum narození:21.08.1981
Místo narození: Jablonec nad Nisou, Československo
Znamení: LevOndřej Ruml se narodil 21.8.1981 v Jablonci nad Nisou na Severu Čech. Hraje na banjo.klavír, kytaru.... Velice muzikální člověk se zálibou v Jazzu, Svingu, Funky a Bluegrass stylu. Jeho oblíbeným muzikálem je Johanka z Arku. Oblíbená píseň Don't Worry Be Happy (Bobby McFerrin). Nemá rád techno a jiné hardcorové styly. Má dva mladší bratry Dana a Tomáše. Matka Ludmila je ekonomka, otec Josef autolakýrník. Už tři roky je šťastný se svou o 7 let mladší přítelkyní Radkou, s kterou se potkal na konzervatoři a chodil jí zpívat romanticky pod okénko :)

S hrou na kytaru začal v 10 letech a začal navštěvovat soukromou hudební školu. O dva roky později se "zamiloval" do šestistrunného banja a začal chodit do školy hry na banjo v Jbc. Dále hrál v bluegrassové skupině "Modrotisk". Navštěvoval pražskou konzervatoř Jaroslava Ježka, zde také potkal nejlepšího učitele zpěvu, Vratislava Kadlece, který mu prý hodně pomohl. Do dneška bere inspraci z jazzového zpěváka George Majora. Jeden čas moderoval country pořad "Folkomotivy". Jeho první divadelní úspěch byl v muzikálu Daniela Landy "Tajemství" a dále ve španělské verzi Soukupovo ¨muzikálu "Johanka z Arku", kde ztvárnil archanděla Michaela, putovali s představením po Španělsku
a pro Ondřeje to bylo něco, jako krásný sen. Nehledě na "Modrotisk" patří také do kapely "Top Dream Company" Můžeme ho teké slyšet v projektu To Being. Nejvíce ho ale zatím proslavila účast v pěvecké soutěži X-Factor...Hraje v seriálu Zdivočelá země a také ve filmu Venkovský učitel.

Leona Lewis

19. února 2009 v 20:46 Další životopisy-celebrit
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/02_03/LeonaLewisWI_468x666.jpg

Povolání: zpěvačka, skladatelka
Věk: 23
Datum narození: 03.04.1985
Místo narození: Islington, London
Znamení: Beran

Leona Lewis je zpěvačka a skladatelka. Už jako malá chodila na kroužek zpěvu. Nic jiného ji nebavilo,jen hudba. Její učitel zpěvu si všimnul, že má Leona velký talent. Po jednom rozhovoru s jejími rodiči Leona mohla jezdit po Velké Británii a zastupovat tak školu na zpěveckých soutěžích. Leona byla neporazitelná a oblíbená. Už ve svých 10 letech Leona složila svou první píseň s názvem Keys to my Heart ( Klíče k mému srdci ). Ve 13 letech vyhrála soutěž Lady D a ji bylo 15, natočila album Twilifght, ale tohle album se moc neuchytilo.

Její velký návrat se uskutečnil v roce 2006, kdy ji její přítel přemluvil, aby se přihlásila do Britské soutěže X-FACTOR. Byla jasnou favoritkou třetího kola soutěže X-faktor od začátku až do konce svým výkonem přesahovala formát pořadu, získávala nadšené kritiky daleko za hranicemi běžných televizních soutěží talentů. V porotě seděla jména jako byla Sharon Osbourne a nebo Simon Cawell. Simon už po jejím prvním zazpívání v soutěži řekl " Jestli ty nevyhraješ, tak tento národ neví co je muzika ". Leona procházela z kola do kola a stále byla oblíbenou. V jednom semifinálovém večeru zpívali soutěžící píseň od skupiny ABBA. Když jí slyšel zpívat bívalí člen skupiny ABBA Björn Ulvaeus řekl, že Leona má strašně velký talent a že to v muzice dotáhne daleko! Leona postoupila až do finálového večera,kde vyhrála!Získala 60% ze všech 8 milionů hlasů, které přišly. Už V přímém přenosu se začalo v živém vysílání vysílat jak se začal tisknout její první singl písně A MOMENT LIKE THIS. CD se singlovou písní se začalo prodávat ve Velké Británii a Irsku hned druhý den po vítěztví! O týden pozdeji udrželi lidé z vydavatelství obrovský šok! Leony singl A MOMENT LIKE THIS se prodalo přes 600 000 kopií jen v UK a stala se tak nejprodávanější interpretkou světa a také se singl tak nejrodávanějším singlem v historii Britských žebříčku a Evropy!

6. Ledna 2007 začala Leona pracovat na prvním studiovém albu. Z alba jako první vyšel singl Bleeding Love který běží i na TV OČKO a stal se nejžádnějším klipem MTV! Singlu Bleeding Love se prodalo už přes 1 milion kusů a to také jen v UK! CD bylo vypuštěno! První ( plánovaný ) název měl být Angel ale pak se CD přejměnovalo na SPIRIT. CD se stalo už po 2 týdnech nejprodávanějším albem světa a stále je první ve světových žebříčcích!!!

Leona je žádaná, úspěšná, laskavá a krásná zpěvačka,ale přesto stojí pěvně nohama na zemi.